גם אתם יכולים ליהנות מיום גיבוש לעובדים בצפון

צפון הארץ הוא אחד האזורים היפים ביותר בארצנו. זהו אחד האזורים הירוקים השופע במים. חופים יפים, מפלים ונחלים. בנוסף נוכל למצוא בו חורש ים תיכוני, מערות והרים גבוהים ונוכל למצוא בו כל מה שצריך ליום גיבוש מוצלח ומהנה.

חברות וארגונים רבים הבינו כבר מזמן את חשיבות ימי הגיבוש לעובדים והוצאת העובדים מהמשרד ליום חווייתי ומגבש. היכולת לשבור שגרה, לטעון מצברים, לפתח את העובדים ולשפר את התקשורת הבינאישית בין העובדים יכולות לתרום רבות לארגון.

ארגון יום גיבוש לעובדים בצפון אינו משימה קלה. יש צורך לשלב בין אטרקציות שונות שילהיבו את העובדים מצד אחד ומהצד השני יעניקו להם ערך מוסף. חשוב שיום הגיבוש לעובדים בצפון יתאים לכל סוגי האוכלוסייה בארגון, לשלב הסעות ואוכל וכל זה כמובן לא לפרוץ את גבולות התקציב שקבעתם.

יום גיבוש לעובדים בצפון יגביר את שביעות רצונם של העובדים ממקום העבודה שמשקיע בהם וירגישו שלארגון אכפת מהם. העובדים ירגישו מוערכים והרגשת השייכות שלהם למקום העבודה תעלה. בנוסף יום הגיבוש יספק הכשרות מקצועיות שיוכלו לטפל בבעיות שונות הנמצאות בשטח. יביאו לפיתוח יכולת חשיבה עצמאית ויעניקו כלים מעשיים לפתרון בעיות ומצבים שונים הצצים בשטח.יום גיבוש יתרום לחיבור טוב וחזק בין העובדים, יתרום לשיתוף פעולה פורה בין העובדים ויהפוך את סביבת העבודה בארגון לנעימה יותר עבור כולם.

חברות רבות מבקשות להפוך את יום הגיבוש לעובדים לחוויה שונה וייחודית. שתהיה חדשנית ובלתי נשכחת. מבקשים לרגש ולהפתיע. חברות ההפקה המקצועיות העוסקות בנושא יחפשו את מטרות היום ביחד עם הארגון, יבדקו מהם ערכי החברה אותם הארגון ירצה להטמיע בעובדיו. חברת ההפקה תציע קונספטים מיוחדים ויוצאי דופן שיוכלו להפוך את היום הזה לחוויה שטרם חוו. חברת ההפקה תדאג לשלב יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה שתפעיל את עובדי הארגון בדרך לא שגרתית תוך יצירת חוויה בלתי נשכחת.

ימי גיבוש מתאפיינים בדינמיקה של קבוצה העוסקת בפעילויות לעובדים שונות, בחינה של מכשולים ואתגרים, עמידה בלחץ, שיתוף פעולה בנוסף על השתלמות מקצועית כמו הרצאות וסדנאות.

מומלץ ליצור איזון ולשלב גם גיבוש וגם כייף. להוסיף הרצאות וסדנאות העשרה שיכולים להעניק לעובד גם ערך מוסף פרטי כמו סדנה לניהול זמן או סדנה להפגת מתחים.

על מנת לאזן את יום הגיבוש מומלץ להתחיל את היום, עם הרצאה או סדנה דרכה הארגון רוצה להעביר מסרים, כבר בתחילת היום מאחר ואז העובדים עדיין מרוכזים ויצליחו להכיל את המידע החשוב. חשוב לבחור סדנה או הרצאה שנוגעת לכלל המשתפים. לא ניתן לצפות שהחברה מהשיווק ייהנו מהרצאה בנושא ראיית חשבון או שאנשי הרכש ייהנו מהרצאה בנושא שיווק. אחר כך אפשר לעבור לפעילות הגיבוש, לכייף. גם כאן מומלץ לבחור בפעילויות שיתאימו גם לעובדים המבוגרים וגם לעובדים הצעירים, גם לרווקים וגם להורים. חשוב שכל אחד ירגיש שהוא יכול לקחת חלק ביום הגיבוש.

פעילויות כיפיות שניתן להנות מהן בצפון הארץ הן לדוגמא שייט קייקים. זוהי אחת האטרקציות המלהיבות שמשלבות מים וכייף. פעילות נוספת שניתן ליהנות ממנה בצפון הארץ היא יום מפנק בחמת גדר – בילוי בבריכות מחוממות, דוכני מזון, שתיה ומתחם ספק מפנק כדי להירגע.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *