קייטרינג ליום הולדת

"יום הולדת חגיגה נחמדת מה נעים ומה נחמד שכל בן וכל בת לא נולדו ביום אחד רק ביום הולדת…" תודו שהשיר הזה עושה לכם שמח! גם אם לא מדובר ביום הולדת של ילדים אלא של מבוגרים- זה כיף ונעים לחגוג ולשיר ויום הולדת הוא סיבה נהדרת לחגיגה. ימי ההולדת שחוגגים היום הם סטנדרט אחר ממה הינו חוגגים פעם- גם מבחינת הדור של הילדים שדורש דברים אחרים וגם מבחינת ההיצע והביקוש שקיים בשוק המגוון שמכיל כל כך הרבה אפשרויות. כבר מזמן לא צריך להסתפק בעוגת שוקולד עם סוכריות צבעוניות (למרות שהיא הכי טעימה בסופו של דבר) וכמה חטיפים בכלים חד פעמיים. היום אפשר להזמין קייטרינג ליום הולדת שלא יבייש חגיגה גדולה של בת מצווה או בר מצווה ואפילו קייטרינג לחתונה.

קייטרינג ליום הולדת- לא צריך להגזים

נכון, אפשר בהחלט להזמין הפקה מטורפת בעלות של אלפי שקלים לכל יום הולדת אבל בינינו- לא כדאי לחסוך את הכסף? ילדים יהיו מאושרים בכל הפעלה ותשומת לב ובצלחת ממתקים שתביאו להם. אפר ורצוי להשקיע ביום הולדת- לפעמים זה חשוב יותר להורים מאשר לילדים, אבל לא צריך להגזים. קייטרינג ליום הולדת מותאם בדיוק לגיל, לכמות האנשים שמוזמנים, לחלוקת הגילאים וכמובן לסוג האוכל שתרצו להזמין.

קייטרינג ליום הולדת- כבר לא חטיפים בכלים חד פעמיים

נכון, זה מה שהיה נהוג אצל רוב ההורים כשהם היו ילדים אבל זמנים השתנו. יש הרבה יותר ילדים אלרגיים היום, הרבה יותר הורים מודעים לערכים תזונתיים וכמובן- שמירה על איכות הסביבה. ברוב ימי ההולדת מגישים אוכל קצת יותר בריא כמו ירקות ופירות וחטיפים נטולי אלרגנים וכמובן גם בכלים מתכלים שלא מזיקים לסביבה או בכלים רב פעמיים. קייטרינג ליום הולדת מונע לכם את כל ההוצאות ואת כל ההתעסקות ופשוט עושה את זה עבורכם וסוגר עבורכם את הפינה הזו.


אולי יעניין אותך גרילמן עד הבית


קייטרינג ליום הולדת- מה חשוב:

  1. חשוב שתדעו כמה ילדים מוזמנים ליום הולדת וכמה מהם מאשרים הגעה. בכדי שלא תהיינה הפתעות כדאי לבדוק מי מגיע עם אחים קטנים או גדולים במידה ואתם מאפשרים זאת.
  2. חשוב שתדעו גם כמה מבוגרים מתכוונים להישאר אם יש הורים שמגיעים ונשארים וכמו כן אם יש לכם את בני המשפחה שעוזרים לכם- גם הם צריכים לאכול.
  3. כדאי שתחליטו מראש על קונספט וכך תוכלו להזמין קייטרינג בהתאם עם חטיפים וממתקים אבל גם אוכל שמתאים לילדים וגם למבוגרים- חתוך ומוגש בצורה מעניינת. בסופו של דבר ילדים אוכלים הכל כל עוד זה נראה מגניב והם יתלהבו מכריך חתוך בצורה של דינוזאור בדיוק כמו שיתלהבו מפיצה.
  4. תבדקו כשרות ואלרגנים

מזל טוב!

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *