רעיונות לערב גיבוש

הנהלות של חברות רבות מעוניינות לגבש את העובדים שלהם ולכן הן מחפשות דרכים שונות כדי להוציא זאת אל הפועל.

הפקה של ערב גיבוש

הדרך הטובה ביותר היא לפנות למומחים של צ’ילי הפקות ולקבל מהם רעיונות לערב גיבוש. כשמדובר בחברות גדולות שכבר ביצעו בעבר ערבי גיבוש לעובדים, המגמה היא לחפש רעיונות חדשניים ומקוריים וכך ליצור הבדלים משמעותיים מול ערבי הגיבוש שהיו בעבר. לאור המיומנות הרבה של צוותי ההפקה והעובדה שהם מבצעים אירועים כאלו לעיתים תכופות, אפשר לשמוע מהם שפע של רעיונות ובהתאם לכך להחליט על האופציה שהיא המתאימה ביותר על פי הגילאים של העובדים והאפשרויות לבילוי משותף.

אפשרויות מגוונות של חגיגות

בין הרעיונות היצירתיים אפשר למצוא את:

  • מסיבת ריקודים לעובדים שיהיו בה המון הפתעות כמו אביזרים זוהרים, די ג’יי ייחודי, המון בלונים, קוקטייל בר באמצע רחבת הריקודים שיציע משקאות תוססים, קוקטיילים וגלידות מעולות.
  • מפגש שיערך בחצר של אחד העובדים ויוזמן אליו גרילמן שיכין מטעמי בשרים על האש. הוא ידאג לבשר משובח מקצביות מעולות ויכין עבור העובדים שלל אופציות של בשרים כמו קבבים מעולים, שיפודי פרגיות, נתח קצבים, אסאדו, סינטה ואופציות רבות נוספות של בשר איכותי שישמח את כל אוהבי הבשר.

להזמנת דוכני מזון לאירועים

  • סדנה לכל העובדים בנושאים מעניינים כמו בישול, תכשיטנות, נגרות, קוקטיילים ואפשרויות מסקרנות נוספות שיהיו אהובות על הקהל.
  • ערב של קריוקי בהנחיה של מנחה המתמחה בתחום זה ויסחוף את כל האורחים לשיר לאורך כל הערב, חלק מהאורחים גם ירקדו ותהיה אווירה נפלאה.
  • ארוחת שף במסעדה יוקרתית שבה יקבלו העובדים כמה וכמה מנות ברמה קולינרית גבוהה ביותר. הם יקבלו הסברים מעניינים מאד מהשף וכך ירחיבו את רמת הידע האישית שלהם בכל מה שקשור לתכנון של ארוחות גסטרונומיות מושקעות בביתם לקרובי המשפחה ולחברים.
  • הקרנה VIP באולם קולנוע של סרט חדש שיצא רק כעת לאקרנים. הגעה לסרט במתחמים האלו כוללת ארוחת ערב במבואה וגם פינוקים כמו פופ קורן כשיושבים על הכורסאות עם הריקליינרים הנוחים מול המסך הגדול.
  • טיול של ערב הכולל ביקור במאהל בדואי, הנאה מושלמת מארוחה אותנטית ומשיחות ידידותיות על אורח החיים היום יומי של המארחים.
  • הגעה לחדר בריחה כדי להצליח לפענח את החידה שהיא בתחום היסטורי, גיאוגרפי או כל תחום אחר. התחרותיות בין שתי הקבוצות שמעוניינות לנצח היא מלאת אתגרים וכל אחד מהעובדים עושה כל שניתן כדי לגלות את התשובה הנכונה בכל שלב וכך להתקדם במסע כדי להגיע ראשונים ליעד.

הצוותים של צ’ילי הפקות פועלים על פי ההחלטה של הנהלת החברה לגבי רעיונות לערב גיבוש שאותם הוחלט ליישם. הם מבצעים את כל התיאומים הקשורים לפעילות כמו שריון מקום בסדנאות ובחדרי בריחה, הזמנת מקומות במסעדת השף, תיאום עם אולם ועם כל הספקים לגבי מסיבת הריקודים ועוד.

אם אתם מעוניינים לתאם ערב גיבוש לעובדים שלכם עם אחד הרעיונות הללו או רעיונות נוספים שלנו, נשמח להיות בקשר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן