4 סיבות נפלאות להזמנת קייטרינג לחתונה בטבע

אחת האופציות לחגוג אירועים כמו חתונה היא להיפגש בטבע. ביער יפהפה או על שפת אגם פסטורלי לתאם את הנושאים הלוגיסטיים עם המנהלה בשטח ולאחר קבלת מלוא האישורים לתכנן את האירוע כיאות.

מכיוון שמדובר בשטח, יש לבצע היערכות מדוקדקת לקראת הפקת האירוע, כדי שכל המהלך יהיה הכי מוצלח שאפשר, יש לקבל החלטה היכן תמוקם החופה, היכן תהיה קבלת הפנים ומרחב הישיבה של האורחים. בשטח שהוא שטוח ואינו חולי, אפשר לחגוג בריקודים עד אור הבוקר, בסיוע של די ג’יי שינעים במוסיקה מצוינת.

הפקת מסיבה נפלאה בטבע

חברת קייטרינג שביצעו הרבה מאד אירועים בטבע ולכן יש להם רשימת מטלות מובנית וזאת כדי שלא ישכחו דבר. אם נמצאים במסעדה או בבית, אפשר תמיד למצוא פריט מסוים אם שכחו להביא אך כשנמצאים בטבע המצב בעייתי יותר. זו הסיבה שמבצעים את כל ההכנות מראש, מכינים הכול בקופסאות מיוחדות וגם יום לפני האירוע אחד העובדים עובר על כל מה שקיים בקופסאות, כדי לוודא שלא נעלם פריט מסוים.

מנהל האירוע מכין כיסאות ושולחנות על פי כמות המוזמנים, כלי אוכל יפהפיים למהלך האירוע, כמה גדלים של צלחות, כוסות, כוסות ליין ולבירה סכו”ם בטיב מעולה. כמו כן קערות לסלטים בכמה גדלים, מגשים בעלי עיטורים יפהפיים, מגשים ופתיליות לחימום המזון. היצע נרחב של שתייה טבעית, שתייה מוגזת ומבחר של משקאות אלכוהוליים ובירות.

ההגעה לשטח

בהגעה לשטח, מתחילים לארגן במקום את השולחנות והכיסאות עבור הארוחה העיקרית, פורשים מפות צבעוניות ומצמידים אליהן מפיות בצבע מתאים כמו סגול ולבן. לאט לאט השטח מתחיל לקבל צורה, המרחב מלא בשולחנות מרהיבים ביופיים שמותאמים לכמות של שישה אנשים או יותר והם מסודרים זה לצד זה בסדר מופתי. יש די מקום כדי לעבור בין השולחנות ולהגיע למתחם הריקודים או לאזור בו מתקיימת החופה.

בהגעה לשטח יגיעו האורחים לדוכני המזון שבו יוגשו להם מעוררי תיאבון. היצע גדול מאד של מאכלים הן אם מדובר בארוחה חלבית והן אם מדובר בארוחה בשרית.

מגשי החימום מתחילים לעבוד על השולחנות הארוכים כדי שכל המטעמים יהיו חמימים כשהאורחים יגיעו. שאר המגשים מונחים זה לצד זה באופן מסודר ואסתטי.המלצרים עומדים מאחורי העמדות החמות והם מגישים לכל אורח את סוגי המזון המועדפים עליו.

החשיבה על קייטרינג בטבע

מארחים שמעוניינים לתאם מסיבה בטבע, חייבים לקבל המלצות מחברים או בני משפחה אשר ערכו מסיבה בטבע ושכרו לצורך כך חברת קייטרינג ספציפית שביצעה את האירוע באופן מושלם מתחילתו ועד סופו, תוך מתן שירות מצוין, הגשת מאכלים בטיב מעולה והענקת תחושה נפלאה לכל אורח שאף על פי שמדובר באירוע בטבע הכול מתנהל באופן מושלם, תוך הנאה מלאה של כולם.


מוזמנים לקרוא כיצד להזמין קייטרינג לחתונה – גם בקטנה ?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן